Vajza nga Vitia e raporton babanë në polici

Kronikë e zezë

Vajza nga Vitia e raporton babanë në polici

Më: 18 janar 2022 Në ora: 10:01
Foto ilustrim

Një vajzë nga Vitia ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga babai i saj.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së hënës, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Viti, 17.01.2022-17:45.Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga prindi i saj i dyshuari mashkull kosovar. Me vendim te prokurorit rasti shkon në procedure të rregullt”, ka bërë të ditur policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat