Obiliq: 13 vjeçari sulmohet fizikisht nga disa fëmijë tjerë

Kronikë e zezë

Obiliq: 13 vjeçari sulmohet fizikisht nga disa fëmijë tjerë

Më: 19 janar 2022 Në ora: 09:43
Foto ilustrim

Një 13 vjeçar është sulmuar fizikisht nga disa fëmijë tjerë të mitur në Obiliq.

Viktima ka pranuar ndihmë mjekësore, ndërsa rastin në polici e ka paraqitur babai i tij.

Rasti ka ndodhur pasditën e së martës, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat