Arrestohet një person në aeroport, tentoi të udhëtojë me dokumente të falsifikuara

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në aeroport, tentoi të udhëtojë me dokumente të falsifikuara

Më: 21 janar 2022 Në ora: 10:29
Foto ilustrim

Është arrestuar një person dje në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari” për shkak se kishte tentuar që të udhëtonte me dokumente të falsifikuara.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Aeroporti i Prishtinës, 20.01.2022 – 10:30.

Është arrestuar i dyshuari shtetas i Shqipërisë për arsye se i njëjti ka tentuar të udhëtojë nga Aeroporti i Prishtinës duke prezantuar dokumente që dyshohet të jenë të falsifikuara. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat