Aksident trafiku në Lapnasellë, lëndohen dy këmbësor

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Lapnasellë, lëndohen dy këmbësor

Më: 23 janar 2022 Në ora: 08:46
Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhë dje në fshatin Lapnasellë në mes të dy automjeteve dhe dy këmbësor meshkuj.

Si pasojë e aksidentit këmbësorët kanë pësuar lëndime të rënda trupore.

Ata janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Vozitësit janë shoqëruar në stacion policor dhe me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat