Vëllai e bën për spital motrën e tij në Suhdoll

Kronikë e zezë

Vëllai e bën për spital motrën e tij në Suhdoll

Më: 23 janar 2022 Në ora: 09:01
Foto ilustrim

Një person raportohet se ka sulmuar mbrëmë fizikisht motrën e tij dhe është arratisur.

Sipas policisë, viktimës i është dhuruar tretman mjekësor, teksa i dyshuari nuk është hasur.

Rasti është duke u hetuar.

“Suhodoll 22.01.2022 – 19:30. Raportohet se i dyshuari mashkull e ka sulmuar fizikisht motrën e tij, viktimën femër. Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari nuk është hasur nga policia. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet” thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat