Aksident në Mitrovicë, lëndohet ngasësi i veturës

Kronikë e zezë

Aksident në Mitrovicë, lëndohet ngasësi i veturës

Më: 23 janar 2022 Në ora: 09:34
Foto ilustrim

Ka ndodhur një aksident trafiku në Mitrovicë, ku është përfshirë vetëm një veturë.

Nga ky aksident ka mbetur i lënduar ngasësi i veturës.

“Ka ndodhë një aksident trafiku i përfshirë vetëm një automjet me ngasës mashkull kosovar. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi i cili është dërguar për tretman mjekësor në QKUK”, thuhet në raportin e policisë.

Sipas mjekëve gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat