​Tenton ta godas me shufër metalike vajzën e vet, arrestohet

Kronikë e zezë

​Tenton ta godas me shufër metalike vajzën e vet, arrestohet

Më: 23 janar 2022 Në ora: 10:08
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Suharekë.

Pasi i njëjti kishte tentuar që me një shufër metalike ta godiste vajzën e tij.

Më pas i dyshuari i kishte dëmtuar veturën viktimës duke e goditur me shufër metalike.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat