Përplasen rëndë automjetet në Tiranë, një i lënduar niset drejt spitalit

Kronikë e zezë

Përplasen rëndë automjetet në Tiranë, një i lënduar niset drejt spitalit

Më: 24 janar 2022 Në ora: 00:48
Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në “Don Bosko”, në Tiranë.

Mësohet se dy automjete janë përplasur dhe për pasojë një person ka mbetur i lënduar.

Nga përplasja një nga automjetet është dëmtuar rëndë, ndërsa i lënduari është dërguar me ambulancë për të marrë ndihmë mjekësore.

Rrethanat e ngjarjes nuk dihen ende. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat