Arrestohet punëtori që sulmoi menaxherin e tij

Kronikë e zezë

Arrestohet punëtori që sulmoi menaxherin e tij

Më: 26 janar 2022 Në ora: 09:43
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person.

Kjo pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht menaxherin e tij në një lokal në Fushë Kosovë.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se viktimës i është ofruar trajtimi i nevojshëm mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat