I kërcënoi prindërit me vrasje, arrestohet i dyshuari në Prizren

Kronikë e zezë

I kërcënoi prindërit me vrasje, arrestohet i dyshuari në Prizren

Më: 27 janar 2022 Në ora: 08:54
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Prizren, pasi i njëjti kishte kërcënuar prindërit e tij me vrasje.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur në fshatin Petrovë të Prizrenit.

“Fsh. Petrovë, Prizren 26.01.2022 – 11:00. Dy viktimat  kosovar kanë raportuar se djali i tyre  kosovar ka shkaktuar dhunë në familje si dhe i ka kanosur ata me vrasje.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat