Aksident në Prishtinë, vetura përfundon e përplasur për një peme

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë, vetura përfundon e përplasur për një peme

Më: 28 janar 2022 Në ora: 09:16
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash te “Rethi” në Prishtinë.

Në disa fotografi të dërguara në adresë të medias shihet se në aksident janë përfshirë dy vetura.

Njëra nga të cilat ka mbetur e përplasur për një pemë.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ambulanca e policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat