Aksident trafiku në Prishtinë, lëndohet një person

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Prishtinë, lëndohet një person

Më: 7 shkurt 2022 Në ora: 08:17
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë vonë në Prishtinë.

Saktësisht në vendin e njohur si tek “Xhamia e Llapit” dy vetura janë aksidentuar mes vete.

Si pasojë e këtij aksidenti është lënduar një person.

Kurse në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet policore si dhe ambulanca

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat