Një person shoqërohet për në polici, iu gjetën në veturë barna me afat të skaduar

Kronikë e zezë

Një person shoqërohet për në polici, iu gjetën në veturë barna me afat të skaduar

Më: 25 shkurt 2022 Në ora: 11:57
Ilustrim

Është shoqëruar për në stacionin policor një burrë në Zhur.

Kjo pasi atij iu gjetën në veturë barna me afat të skaduar, përcjell Klankosova.tv.

“Është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar, pasi që në veturën e tij kishte të ngarkuar mallra (barna) me afat të skaduar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar”, thuhet në raport.

Tutje, bëhet e ditur se rasti i dorëzohet inspektoratit sanitar të AUV-it.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat