​Aksident në Prishtinë, lëndohet një person

Kronikë e zezë

​Aksident në Prishtinë, lëndohet një person

Më: 25 shkurt 2022 Në ora: 13:07
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani”, në kryeqytet në mes një veture Golf 5 dhe një veture të një kompanisë taxi.

Ku si pasojë është lënduar një person.

Policia dhe auto-ambulanca e ndihmës së parë kanë dal në vendin e ngjarjes dhe iu është dhënë ndihma të lënduarit.

Për disa minuta janë shkaktuar kolona të gjata në këtë rrugë, megjithatë rruga pastaj është liruar për qarkullim. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat