Babai njofton policinë se është rrahur nga biri

Kronikë e zezë

Babai njofton policinë se është rrahur nga biri

Më: 26 mars 2022 Në ora: 09:04
Ilustrim

Babai ka raportuar në polici se është rrahur nga i biri në Prishtinë.

Sipas policisë, nuk ka të lënduar, ndërsa rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Prishtinë, 25.03.2022 – 13:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se i biri i tij, i dyshuari mashkull kosovar, ka ushtruar dhunë ndaj tij.

Nuk raportohet për lëndime. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat