Gjakovë: Djali e rrah babanë dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Gjakovë: Djali e rrah babanë dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Më: 27 mars 2022 Në ora: 10:07
Foto ilustrim

Një djalë nga Gjakova e ka rrahur babain e saj.

Më pas djali ka ikur nga vendi i ngjarjes.

“Viktima mashkull ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari (djali i tij) mashkull. I dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe ende nuk është hasur nga policia.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat