Bëhet shkrumb autobusi urban në Prishtinë

Kronikë e zezë

Bëhet shkrumb autobusi urban në Prishtinë

Më: 27 mars 2022 Në ora: 18:28
Foto nga vendi i ngjarjes

Një autobus urban është përfshirë nga zjarri e tymi këtë të diel në Veternik të Prishtinës – pranë një pompe derivatesh.

Pas intervenimit të zjarrfikësve, është arritur të lokalizohet zjarri dhe shuhet komplet.

Lidhur me rastin, media ka provuar të flasë me policinë, por nuk ka mundur të marrë përgjigje.

Ende nuk ka deklaratë zyrtare nga policia nëse ka të lënduar.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat