Detaje nga zjarri në restorantin “Ujvara e Drinit”

Kronikë e zezë

Detaje nga zjarri në restorantin “Ujvara e Drinit”

Më: 30 mars 2022 Në ora: 00:38
Pamje nga vendi i ngjarjes

 “Ujvara e Drinit” është djegur.

Në njoftimin e Drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim në Pejë thanë se kanë arritur ta shuajnë zjarrin e madh.

Njoftimi:

Përfshihet nga flakët një nga restorantet në,Radavc të Pejës “Ujvara e Drinit”

Zjarrëfiksit e Komunes së Pejës kanë arritur me kohë në vendin e ngjarjes dhe arritën ta shuajn zjarrin e madh që ka kapluar restorantin në fjalë.

Në vend të ngjarjës ka dalur edhe Drejtori i Drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim ,Z.Gzim Gashi, ku edhe falenderon Ekipin e Zjarfikësve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat