Përfshihet nga zjarri një veturë në autostradën “Arbër Xhaferi”, detaje nga policia

Kronikë e zezë

Përfshihet nga zjarri një veturë në autostradën “Arbër Xhaferi”, detaje nga policia

Më: 7 prill 2022 Në ora: 19:25
Pamje nga vendi i ngjarjes

Para pak minutash u raportua për përfshirjen e një veture nga zjarri në autostradën “Arbër Xhaferi”.

Lidhur me këtë rast, media ka kontaktuar Policinë e Kosovës për të mësuar më shumë nëse ka të lënduar.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi tha se njësitet policore kanë dal në vendin e ngjarjes.

Sipas tij deri tash nuk është raportuar për persona të lënduar.

“Para pak çaste policia është njoftuar se një veturë është përfshirë nga zjarri në autostradën ‘Arbër Xhaferi’ (kilometri i dytë Lipijan-Ferizaj). Policia i është përgjigjur këtij njoftimi, nga vendi i ngjarjes raportojnë se nuk ka persona të lënduar”, tha Krasniqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat