Nusja rrah vjehërrinë në Prizren

Kronikë e zezë

Nusja rrah vjehërrinë në Prizren

Më: 18 prill 2022 Në ora: 09:41
Ilustrim

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur pasditen e djeshme në Prizren.

Siç njofton Policia një grua me probleme psikike është shoqëruar për në polici, pasi i njëjta dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj prindërve të burrit-viktimave kosovarë

“Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton Policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat