Vushtrri, përfshihet nga zjarri një shtëpi

Kronikë e zezë

Vushtrri, përfshihet nga zjarri një shtëpi

Më: 23 prill 2022 Në ora: 09:29
Foto ilustrim

Është përfshirë nga zjarri një shtëpi në Vushtrri.

Pronari e ka raportuar rastin në polici, duke thënë se rasti ka ndodhur në rrethana të panjohura.

“Viktima mashkull kosovar ka informuar se në rrethana të pa njohur nga zjarri është përfshirë shtëpia e tij. Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Nuk dihet vlera e dëmit”, thuhet në raport.

Tutje, policia ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat