Ish i dashuri dyshohet për djegie të veturës

Kronikë e zezë

Ish i dashuri dyshohet për djegie të veturës

Më: 27 prill 2022 Në ora: 21:32
Foto ilustrim

Një shtetase e Maqedonisë ka njoftuar policinë se i është djegur vetura në rrugën “Ndue Përlleshi” në Prishtinë.

Ajo dyshon tek ish i dashuri, pasi që edhe më herët i njëjti ia kishte djegur nja veturë tjetër.

Makina i shpëtoi më të keqes, pasi aty kaloi një fqinj i të dëmtuarës që intervenoi me fikjen e zjarrit.

Rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat