Aksident në rrugën Prishtinë-Vushtrri, rrokulliset vetura e policisë

Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Prishtinë-Vushtrri, rrokulliset vetura e policisë

Më: 27 prill 2022 Në ora: 22:02
Foto ilustrim

Një aksident komunikacioni ka ndodhur rreth orës 22:00 në rrugën Prishtinë-Vushtrri, saktësisht në Dumnicë.

Në aksident është përfshirë vetura e policisë, e cila është rrokullsur.

Siç ka mësuar media, një person është lënduar dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Ndërkaq, në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet e trafikut dhe po merren me rastin.

Media ka provuar të flasë me policinë, për detaje të aksidentit, por deri në publikimin e lajmit, nuk ka mundur të marrë përgjigje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat