Lëndohen tre policë në aksident trafiku

Kronikë e zezë

Lëndohen tre policë në aksident trafiku

Më: 27 prill 2022 Në ora: 22:59
Ilustrim

​Tre zyrtarë policorë janë lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën nacionale Mitrovicë-Prishtinë.

Zëdhënësi i Drejtorisë Rajonale të Policisë së Mitrovicë, Avni Zahiti, i tha KosovaPress-it se shkaqet e këtij aksidenti nuk dihen dhe janë duke u kryer hetime.

Aksident ka ndodhur rreth orës 21:00, në rrugën nacionale Mitrovicë-Prishtinë zona fshati Stanovc, një veturë policore e përfshirë. Si pasojë e aksidentit tre zyrtarë policor kanë pësuar lëndime.

Njësia rajonale e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti”, tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat