​Aksident trafiku në “Kodrën e Trimave”

Kronikë e zezë

​Aksident trafiku në “Kodrën e Trimave”

Më: 11 maj 2022 Në ora: 18:17
Ilustrim

​Aksident trafiku në “Kodrën e Trimave”.

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot pasdite në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë, ku një motoçikletë është përplasur në një automjet.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes për ndriçimin e rrethanave që çuan deri tek aksidenti.

Për momentin nuk raportohet për viktima eventuale.  

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat