Burri nga Malisheva sulmon gruan e tij, lirohet në procedurë të rregullt

Kronikë e zezë

Burri nga Malisheva sulmon gruan e tij, lirohet në procedurë të rregullt

Më: 14 maj 2022 Në ora: 09:07
Ilustrim

Një burrë ka sulmuar fizikisht gruan e tij në Malishevë, shkak i një mosmarrëveshjeje.

Pasi janë intervistuar, burri është liruar në procedurë të rregullt, ndërsa gruaja është dërguar tek prindërit e saj.

” Me 13.05.2022 viktima femër  kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje,  ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit,  viktima është dërguar te prindërit e saj ndërsa i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat