Tentim vrasje në Istog

Kronikë e zezë

Tentim vrasje në Istog

Më: 15 maj 2022 Në ora: 10:15
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në fshatin Banjë të Istogut.

Kjo pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje, kishte sulmuar fizikisht viktimën duke e goditur me një mjet të mprehtë. 

Si pasojë e lëndimeve, viktima ka marrë tretman mjekësor dhe më pas është liruar.

Me vendim të prokurorit kujdestar, te dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat