Ngjarje e tmerrshme: Djali e shtyn nënën të vetëvritet në Pejë

Kronikë e zezë

Ngjarje e tmerrshme: Djali e shtyn nënën të vetëvritet në Pejë

Më: 19 maj 2022 Në ora: 09:23
Foto ilustrim

Një rast “shtytje në vetëvrasje” është hapur dje në Policinë e Kosovës pasi dyshohet se një grua ka tentuar vetëvrasjen si shkak se ka qenë e shtyer nga djali i saj.

Policia njofton me anë të raportit 24-orësh se djali është në kërkim.

Njoftimi i plotë i policisë:

SHTYTJE NË VETËVRASJE/Pejë 18.05.2022 – 09:15. Bazuar në hetimet fillestare viktima ka tentuar të vetëvritet pasi ka qenë e shtytur nga  djali i saj i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është në kërkim policor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat