Aksident i gjashtëfishtë në autostradën Tiranë-Durrës, raportohet për të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident i gjashtëfishtë në autostradën Tiranë-Durrës, raportohet për të lënduar

Më: 20 maj 2022 Në ora: 18:42
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës në zonën e Maminasit

Burime për mediat ne Shqiperi, bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë 6 makina, ndërsa raportohet se disa persona janë lënduar.

Ndërkohë në vendin e  ngjarjes janë nisur policia dhe dy ambulanca.

Vijon...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat