Aksident në Gjilan, lëndohen dy persona

Kronikë e zezë

Aksident në Gjilan, lëndohen dy persona

Më: 21 maj 2022 Në ora: 08:59
Foto ilustrim

Dy persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e një aksidenti.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 17:50 në fshatin Hodonoc, në Gjilan.

Siç thuhet në raport, të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor në QKUK.

“Raportohet për një aksident trafiku në mes të dy veturave ku përpos dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar një mashkull dhe një femër kosovar. Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor në QKUK”, thuhet në raport. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat