Aksident në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë

Më: 21 maj 2022 Në ora: 09:43
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur sot në orët e mëngjesit në Prishtinë, saktësisht tek udhëkryqi afër mensës së Studentëve.

Aksidenti ka ndodhur në orën 09:30 ndërmjet dy veturave.

Fotot nga vendi i ngjarjes:

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat