Aksident tek mensa e studentëve

Kronikë e zezë

Aksident tek mensa e studentëve

Më: 21 maj 2022 Në ora: 10:20
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur pak më parë tek mensa e studentëve në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Në aksident kanë qenë të përfshira një veturë e tipit “BMW” dhe një “Mercedes”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat