​Sulmoi bashkëshorten dhe djalin, arrestohet 38 vjeçari në Shtime

Kronikë e zezë

​Sulmoi bashkëshorten dhe djalin, arrestohet 38 vjeçari në Shtime

Më: 23 maj 2022 Në ora: 09:34
Ilustrim

Një 38 vjeçar me inicialet V.H është arrestuar mbrëmë në Shtime, i cili shkak i një mosmarrëveshje kishte ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes me inicialet N.H ( F/K) e moshës 38 vjeçare dhe djalit të tij të mitur, duke iu shkaktuar lëndime trupore.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:08 në fshatin Muzeqinë të Shtimes.

Policia të dyshuarin e ka shoqëruar në stacionin policor në Shtime dhe pas intervistimit nga policët e njësisë për dhunë në familje.

Me vendim të Prokurorit të Prokurorisë Themelore në Ferizaj, i njëjti është dërguar në mbajtje për 48 orë, për procedura të mëtejme hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat