Aksident në Vlorë, 19-vjeçari përplas të moshuarin

Kronikë e zezë

Aksident në Vlorë, 19-vjeçari përplas të moshuarin

Më: 23 maj 2022 Në ora: 09:36 Përditësuar në ora: 09:42 më 23.05.2022
Ilustrim

Makina përplas 63-vjeçarin në Vlorë, plagoset drejtuesi i biçikletës

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm (23 maj) në Vlorë.

Burime nga policia bëjnë me dije  se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:40 në lagjen “Lef Sallata” në Vlorë.

Shtetasi G.J, 19 vjeç duke drejtuar automjetin tip “Toyota”, ka aksidentuar çiklistin shtetasin J. K., 63 vjeç.

63-vjeçari është dërguar në Spitalin Rajonal të Vlorës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat