Arrestohet një person i dyshimtë për dhunimin e një femre në Prizren

Kronikë e zezë

Arrestohet një person i dyshimtë për dhunimin e një femre në Prizren

Më: 25 maj 2022 Në ora: 11:02
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person të dyshimtë për “Dhunim”.

I njëjti është arrestuar pasi që në gjendje të dehur kishte sulmuar fizikisht viktimën femër.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“DHUNIM/ Prizren 23.05.2022 – 23:00. Është arrestuar i dyshuari kosovar, pasi që në gjendje të dehur kishte sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat