Një shtetas i Shqipërisë gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij në Klinë

Kronikë e zezë

Një shtetas i Shqipërisë gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij në Klinë

Më: 26 maj 2022 Në ora: 09:53
Foto ilustrim

Një shtetas i Shqipërisë është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Klinë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë: 

HETIM I VDEKJES /Klinë 25.05.2022 – 10:00. Raportohet se viktima mashkull shtetas i Shqipërisë, në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion. Rasti në procedurë hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat