Aksident tek rrethi i QMI-së, rrugës për Lipjan

Kronikë e zezë

Aksident tek rrethi i QMI-së, rrugës për Lipjan

Më: 26 maj 2022 Në ora: 15:26
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur sot tek rrethi i QMI-së, rrugës nga Prishtina për në Lipjan.

Media ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ndërkohë që ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Policia ende nuk ka dhënë detaje për këtë aksident.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat