Foshnja 9-muajshe dërgohet e vdekur në Spitalin e Pejës, detaje nga policia

Kronikë e zezë

Foshnja 9-muajshe dërgohet e vdekur në Spitalin e Pejës, detaje nga policia

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 10:15
Foto ilustrim

Një vdekje e dyshimtë është raportuar të ketë ndodhur dje në Spitalin e Pejës.

Policia me anë të raportit 24-orësh bën me dije se në Spital është sjellë pa shenja jete një foshnje nëntë muajshe.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar dhe mjeku kujdestar.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë dërgohet për obduksion.

Ndërkohë janë sekuestruar 3 automjete, 9 aparate celularë, sasi vlerash monetare të përfituara në mënyrë të kundraligjshme dhe mallra ushqimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat