​Gjendet një i vdekur në lumin e Klinës

Kronikë e zezë

​Gjendet një i vdekur në lumin e Klinës

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 11:09
Ilustrim

Gjendet një i vdekur në lumin e Klinës.

Një peshkatar ka informuar se kishte hasur në një trup të pa jetë (mashkull) në lum.

Rasti është raportuar dje dhe po hetohet nga Policia.

Trupi i pajetë është tërhequr nga Mjekësia Ligjore. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat