Zhduket një grua në Ferizaj

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Ferizaj

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 09:34
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua nga Ferizaj është zhdukur.

Sipas policisë rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 11:50

"Ferizaj 22.06.2022 – 11:50. Ankuesja  femër kosovare  ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar në drejtim të panjohur.

Rasti vazhdon të hetohet", thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat