Gjilan, gjendet pa shenja jete një person

Kronikë e zezë

Gjilan, gjendet pa shenja jete një person

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 17:08
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete sot në Gjilan.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Ai tha se me urdhër të prokurorit rasti është iniciuar si “Vdekje e dyshimtë”.

Ndërsa, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat