Lipjanasi raporton se i janë vjedhur dy dema

Kronikë e zezë

Lipjanasi raporton se i janë vjedhur dy dema

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 09:19
Foto ilustrim

Një person në Lipjan ka njoftuar se i janë vjedhur dy dema, vlera e të cilëve sillet rreth 2000 euro.

Siç ka njoftuar Policia e Kosovës rasti ka ndodhur të shtunën.

Rasti është në procedurë hetimore.

“Lipjan 25.06.2022-NN. Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar se persona të panjohur i kanë vjedhur dy bika (kafshë) vlera e të cilëve sillet rreth 2000€, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat