Zhduket një femër në Ferizaj

Kronikë e zezë

Zhduket një femër në Ferizaj

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 10:34
Ilustrim

Një person nga Ferizaj ka njoftuar policinë se një femër është zhdukur.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur gjatë të dielës e ku thuhet se prej që është larguar nuk dihet më për vendndodhjen e saj.

“Një mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti në procedurë hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat