Arrestohet i dyshuari për dhunim në Pejë

Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari për dhunim në Pejë

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 09:56
Foto ilustrim

Në Pejë, të hënën – dyshohet se ka ndodhur një dhunim.

Viktima e ka lajmëruar rastin në polici – kjo ka rezultuar me arrestimin e të dyshuarit.

I dyshuari është intervistuar, ka treguar Policia e Kosovës në raportin njëzetekatër orësh.

E pas intervistimit ai është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat