Sulmohet fizikisht një person në Prishtinë

Kronikë e zezë

Sulmohet fizikisht një person në Prishtinë

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 10:36
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person të dyshimtë në Prishtinë.

I njëjti është arrestuar nën dyshimin se së bashku me të dyshuarin e dytë i cili ndodhet në arrati, për motive të panjohura kanë sulmuar fizikisht me një shufër metalike viktimën mashkull kosovar.

Viktimës i janë shkaktuar lëndime.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, kurse pas intervistimit, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat