​Vjedh arkën e bamirësisë, arrestohet 50 vjeçari

Kronikë e zezë

​Vjedh arkën e bamirësisë, arrestohet 50 vjeçari

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 13:43
Foto ilustrim

Një 50 vjeçar me inicialet E.A., 50 vjeçar, është arrestuar në Skenderaj.

Ai kërkohej për vjedhje të arkës së bamirësisë në furrë buke” dhe vjedhje të një qante në një lokal bukurie ”.

Sipas policisë, rastet kishin ndodhur më herët dhe si rezultat i hetimeve të zhvilluara, hetuesit e Sektorit të Hetimeve në kuadër të Stacionit Policor Skenderaj, kanë identifikuar dhe arrestuar personin të dyshuar për veprën penale “vjedhje”.

Pas procedurave të intervistimit, me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat