Shtetasi arab godet me veturë tri femra në Prizren

Kronikë e zezë

Shtetasi arab godet me veturë tri femra në Prizren

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 09:01
Ilustrim

Tri femra janë goditur me veturë nga një shtetas arab në Prizren.

Kjo është bërë e ditur nga Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

Policia bën të ditur se të tri viktimat kanë pësuar lëndime trupore.

Ato pas tretmanit mjekësor në spitalin rajonal në Prizren, janë liruar.

Rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat