Sulmohet një person në Malishevë

Kronikë e zezë

Sulmohet një person në Malishevë

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 11:15
Foto ilustrim

Një person pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dhe me mjet të fortë një person tjetër.

Sipas raportit të policisë, bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 11:00 në fshatin Lladroviq, të Malishevës.

Tutje bëhet e ditur se viktimës i është ofruar ndihma mjekësore, sipas raportit mjekësor lëndimet e viktimës janë të natyrës së rëndë.

“Pas një mosmarrëveshje i dyshuari mashkull kosovar ka sulmuar fizikisht dhe me mjet të fortë viktimën mashkull kosovar. Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore, sipas raportit mjekësor lëndimet e viktimës janë të natyrës së rëndë. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat