​Aksident në mes tri veturave në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Aksident në mes tri veturave në Prishtinë

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 16:53
Foto ilustrim

Një aksident në mes tri veturave ka ndodhur para pak çastesh në rrugën “Agim Ramadani”, në Prishtinë.

Sipas dëshmitarëve, nuk ka të lënduar rënd.

Ndërkohë janë shkaktuar dëme materiale.

Gjithashtu, janë shkaktuar edhe kolona të gjata të automjeteve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat