Aksidentohet vetura me motoçikletë në mesnatë në Podujevë

Kronikë e zezë

Aksidentohet vetura me motoçikletë në mesnatë në Podujevë

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 00:21
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur në mesnatë në komunën e Podujevës.

Në aksident kanë qenë të përfshira një veturë e tipit Golf4 dhe një motoçikletë.

Nuk dihet sa persona janë lënduar nga ky aksident, teksa disa qyetarë shihet se janë afruar për të dhënë ndihmën e tyre.

Media ju sjell pamjet:

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat